  • : 27E1N1200A/00
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Качеството на картината е важно.
Обикновените дисплеи са качествени, но вие очаквате повече.
Този дисплей разполага с усъвършенствана Full HD разделителна способност от 1920 x 1080.
DisplayPort е цифрова връзка между компютър и монитор без каквото и да било конвертиране.
Помислено е и за съвместимостта – чрез използването на различни адаптери.
Чифт висококачествени източници на стерео звук, вградени в дисплея.
Играенето не трябва да бъде избор между накъсан геймплей и насечени кадри.
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияWLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Разстояние м/у точките, mm0.3114 x 0.3114 mm
Време за реакция, ms4ms
Честота на опресняване, Hz120Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст1 500:1
Динамичен контрастMega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Честота H/ V30 - 140 kHz/48 - 120 Hz
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители2W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGAD-Sub
USB-C-
USB хъб-
Наклон-5° ~ 20°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h21 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.7 x 21.1 x 45.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch27
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms4
Честота на опресняване, Hz120
Яркост, cd/m2300
Статичен контраст1500
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбНе
VGAДа
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаНе
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 27"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h21
Тегло6.56кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция1920x1080 (FHD)
Честота на опресняване (Hz)120
Време за реакция (ms)4
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаНе
Adaptive SyncAdaptive-Sync
СвързаностHDMI
СвързаностVGA
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
Тегло6.56кг
Philips 27E1N1200A 27" IPS монитор – плавна 120Hz производителност
Насладете се на безупречно гладка картина и наситени цветове с монитора Philips 27E1N1200A. Този 27-инчов IPS монитор предлага 120Hz опресняване и 1ms MPRT за изключително плавно движение, а технологията Adaptive Sync премахва разкъсването на кадрите за безупречно изживяване. Независимо дали играете или работите, този монитор осигурява живи, ясни визуализации и грижа за очите за продължителен комфорт.
Ключови предимства
  • Бърза 120Hz честота на опресняване — Насладете се на маслено гладко движение с намалено замъгляване в бързи игри и видеа.
  • IPS панел — Широки 178° ъгли на виждане и постоянни цветове от всяка позиция.
  • Вградени говорители — Два 2W говорителя осигуряват удобен звук без външни колони.
Технически спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана27"
Резолюция1920x1080 (FHD)
Честота на опресняване120 Hz
Време за реакция (GtG)4 ms
Време за реакция (MPRT)1 ms
Яркост300 cd/m²
Adaptive SyncAdaptive-Sync
СвързаностD-SUB, HDMI, DisplayPort
Вградени говорители2W x 2